kumas kalıp yapma yazılımı

kumas kalıp yapma yazılımı

kumas kalıp yapma yazılımı

KUMAŞ ELBİSE KALIP YAPMA YAZILIMI (PDS)

Optitex kalıp hazırlama yazılımının özü Optitex kalıp yapma yazılımıdır. Kullanıcılarına tasarım sürecinde birçok aşamayı çok daha az işlem yaparak hazırlama imkânı sunmaktadır. Böylece kalıp yapımının her aşaması çok daha hızlı ve verimli olabilmektedir. Elbise Kalıp yapımının her aşamasında size kolaylık sunan Optitex ile daha hızlı, daha etkili ve daha az maliyetli kalıplar üretin. Dünya çapında 27.000’den fazla kullanıcı zaman ve paradan tasarruf etmek, daha çabuk ve iyi tasarım yapmak ve daha yaratıcı fikirler elde etmek için Optitex kullanmaktadır.

ÜRETİM MALİYETLERİNİZİ ÖNCEDEN ÖĞRENİN VE AZALTIN

Optitex, hazır giyim ve her türlü tekstil firmasının üretim, ürün geliştirme ve pazarlama şekline yeni bir bakış açısı getirerek üretimlerine güç katmaktadır. 2D/3D yazılım platformlarını tam entegre olarak bir arada sunan ve gerçekçi 3D numune üretebilen dünyanın lider kuruluşudur. Artık markalar, perakende mağazalar ve üreticiler yeni koleksiyonları daha vitrinlerine gelmeden aylar önce gerçeğe en yakın bir şekilde dijital olarak görebiliyorlar. Bu sayede gerçek numune hazırlamaya gerek kalmadan koleksiyonlarını sergileyebiliyor ve müşterilerinin isteklerine göre değiştirebiliyorlar. Aynı şekilde sunduğumuz bulut platform sayesinde koleksiyonlarını çok daha hızlı ve verimli bir şekilde dünyanın her yerindeki müşterilerine pazarlayabiliyorlar. Kurulduğu 1988 yılından beri binlerce firma ve on binlerce kullanıcıya hizmet veren Optitex, ortaklarına her zaman daha düşük maliyet, daha hızlı ve verimli üretim ve daha iyi rekabet imkânı sunmaktadır.

KUMAŞ GR PASTAL BOYU AYARLAMA O PRO ÇÖZÜMLERİ

Tekstil endüstrisinin en güçlü üretim iyileştirme çözümü ile işinizi geliştirin. Her siparişte daha az atık kumaş elde ederek daha çok kâr edin. Üretiminize hız katarak zamandan kazanın ve zamanında teslimat yaparak müşterilerinizin vazgeçilmezi olun. Siparişinizi alır almaz kumaşınızı en az masa ve malzeme ihtiyacıyla kesin ve hazırlayın.

MARKER HAZIRLAMA PROGRAMI İLE KUMAŞ KALIP HAZIRLAMA MALİYETİ

Marker hazırlamanın karmaşıklığını ortadan kaldırarak iş verimliliğinizi artırın. Doğru bir şekilde maliyetlerinizi hesaplayın ve otomatik pastal ile malzeme maliyetinizi büyük oranda azaltın.

KUMAŞ KESİM PLANI İYİLEŞTİRME PROGRAMI

Gerekli asgari pastal (masa) sayısını hesaplayarak siparişinizi optimize edin. Tek bir kesim planında farklı stil, beden, renk ve kumaşı entegre edin. Birden çok renkli sipariş için detaylı serme oluşturun. Üretim maliyetini doğru ve çabucak öğrenin. Kesim işlemini bir uçtan diğer uca iyileştirin. Otomatik pastal ile entegre çalışın.

Bu gönderiyi paylaş