3d pastal hazırlama yazılımı Optitex 3D

3d pastal hazırlama yazılımı

3d pastal hazırlama yazılımı Optitex 3D

TEK, ENTEGRE VE BASİT NUMUNE ÜRETME PLATFORMU
Optitex, hazır giyim ve her türlü tekstil firmasının üretim, ürün geliştirme ve pazarlama şekline yeni bir bakış açısı getirerek üretimlerine güç katmaktadır. 2D/3D yazılım platformlarını tam entegre olarak bir arada sunan ve gerçekçi 3D numune üretebilen dünyanın lider kuruluşudur. Artık markalar, perakende mağazalar ve üreticiler yeni koleksiyonları daha vitrinlerine gelmeden aylar önce gerçeğe en yakın bir şekilde dijital olarak görebiliyorlar. Bu sayede gerçek numune hazırlamaya gerek kalmadan koleksiyonlarını sergileyebiliyor ve müşterilerinin isteklerine göre değiştirebiliyorlar. Aynı şekilde sunduğumuz bulut platform sayesinde koleksiyonlarını çok daha hızlı ve verimli bir şekilde dünyanın her yerindeki müşterilerine pazarlayabiliyorlar.
Kurulduğu 1988 yılından beri binlerce firma ve on binlerce kullanıcıya hizmet veren Optitex, ortaklarına her zaman daha düşük maliyet, daha hızlı ve verimli üretim ve daha iyi rekabet imkânı sunmaktadır.

Tekstil ürünlerinin geliştirilmesinde 2D tasarım ile 3D tasarım ve 3D giydirmeyi aynı platformda sunan tek çözüm olan Optitex ile üretimimizi daha hızlı ve verimli kılın.
Optitex çözümleriyle 2D kalıpta tasarımınızı oluşturarak onu 3D olarak mükemmelleştirin. Artık tasarımlarınızı kesip dikmenize gerek olmadan görebilecek ve elde ettiğiniz zaman ve kaynak tasarrufu ile değişen moda trendlerini kolayca takip edebileceksiniz.
SATIŞ VE PAZARLAMA ÇÖZÜMLERi
Müşteri ve potansiyel alıcılarınıza üretmiş olduğunuz koleksiyonları görüntülemek ve satmak için tam gerçeklik seviyesinde dijital koleksiyonlar oluşturun. Koleksiyon hazırlamak ve sergilemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Fiziksel numuneye gerek olmaksızın 360 derece döndürülebilen 3D numunelerle zaman ve kaynak tasarrufu sağlayın. Ürettiğiniz numuneleri kolayca gösterebilir ve üzerlerinde değişiklikler yapılabilirsiniz.


DİJİTAL KOLEKSİYON
Güçlendirilmiş 3D geliştirme modülü ile, istediğiniz zamanda, istediğiniz her yerde üretim ve sunumlarınızı online yönetebildiğiniz platformunuzda sunumunu yapıp, paylaşabilirsiniz.
360 DERECE GÖSTERİM
“True To Life” teknolojisi ile ürününüzü 360 derece modülümüzde sergileyebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş